Nie mam czasu, jestem zmęczona i nie mam pieniędzy – trzy powody dlaczego unikasz treningu! Mam na to rozwiązanie

Zobacz na moje rozwiązania

0
Nie mam czasu

A na co masz czas? Jeżeli prowadzisz kalendarz, zobacz co w nim zapisujesz? Obowiązki, spotkania, ważne daty. Znajdujesz czas dla innych, a nie znajdujesz dla siebie? 

Zaplanuj spotkanie z samym sobą, tak jak to robisz z przyjaciółką. Wpisz w kalendarz spotkanie, jakim jest trening czy to na siłowni, czy na sali fitness. Zobaczysz po sobie ile razy przesuwasz trening, ile razy kasujesz, a ile finalnie zrobiłaś! Niech Cię to zmotywuje do spotkań z samym sobą o walkę nad formą na lata.

Dalej Ci mało? Dalej coś Ci wypadło i kolejny raz usuwasz trening? Umów się z trenerem na spotkanie. Zaufaj mi, jak się już umówisz to głupio Ci będzie odmówić 😉 Nawet jedno spotkanie może wiele zmienić.

0
Jestem zmęczona

A kiedy nie jesteś? Co sprawia, że czujesz się pełna sił i energii? 

Często bywa tak, że przestając trenować, zaczynamy być leniwy.m Coraz bardziej nam się nie chce, nie jesteśmy zorganizowani, wszystko przekładamy. 

Natomiast kiedy regularnie trenujemy nasz poziom endorfin wzrasta. Trening ma mnóstwo skutków ubocznych i to tych pozytywnych. Jesteś zmęczona i wykończona? Zamiast znowu się położyć – idź na trening, a po nim będziesz czuła się lżejsza nie tylko psychicznie, a także fizycznie. 

0
Nie mam pieniędzy

A na co masz? Czy zapisujesz na co wydajesz? Czy kontrolujesz swój budżet? 

 Jak zepsuje Ci się auto to sama naprawiasz czy idziesz do mechanika? Zapewne idziesz do mechanika. A jak z Twoim zdrowiem? Nie wiesz jak wykonywać poprawnie i efektywnie ćwiczenia, bo nigdy się tego zapewne nie uczyłaś. Poszłabyś do trenera, ale nie masz na to pieniędzy? A na lekarzy za 20-30 lat będziesz mieć? A może zrobisz trening sama, chociaż nigdy wcześniej nie ćwiczyłaś i nie masz o tym pojęcia? 

Na mechanika nam nie szkoda, ale na swoje zdrowie już tak. Pamiętaj, że wszystko jest dobrze póki zdrowie dopisuje, a jak tylko jest gorzej to wszystko się wali. Kontroluj swoje koszty i uwzględniaj w nim swoje zdrowie. Dzięki temu będziesz po prostu, szczęśliwsza.

Dołącz do bezpłatnego programu Metamorfoza Na Lata!

Dołącz do bezpłatnego programu Metamorfoza na lata i dokonaj przemiany ciała i umysłu 💡

Udostępnij Artykuł

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

Bądź ze mną w kontakcie!

Cieszę się, że chcesz być ze mną w stałym kontakcie. Zobaczysz, że warto!

Zaczekaj chwilkę...

Dziękuję za Twój zapis! :)

FORMA NA LATA

Dołącz do naszej grupy na Facebooku

Kolejne wpisy

Weekendowe Obozy Fitness dla dorosłych!

ZAPISZ SIĘ NA OBÓZ WEEKENDOWE OBOZY FITNESS DLA DOROSŁYCH Wyobraź sobie, że jedziesz na swój wymarzony wyjazd w jedno z magiczniejszych miejsc w Polsce. Patrzysz