Jak zamienić oponkę na płaski brzuch?

Proste kroki, które pomogą Ci w walce o płaski brzuch

Nie wiem jak Ty, ale ja codziennie katuję się tysiącem brzuszków. Nie wyobrażam sobie dnia bez dokładnego liczenia kalorii, a o słodyczach i przyjemnościach już dawno zapomniałam.
Oczywiście żartowałam. Właśnie przedstawiłam Ci najgorsze MITY dotyczące płaskiego brzucha. 

Poniżej przedstawię Ci proste kroki w walce o PŁASKI BRZUCH. 

Zacznij od tych kilku wskazówek, a efekt pojawi się sam. Możesz na mnie liczyć. Jak masz pytanie, skontaktuj się ze mną. Formularz kontaktowy znajduje się na samym dole strony. 

  1. Zapisuj wszystko co jesz w ciągu tygodnia . Sprawdź, co niezdrowego pojawiło się na Twojej liście i znajdź zamienniki. Krok po kroku eliminuj niezdrowe produkty.
  2. Wykonaj pomiary. Zważ się. Jak masz szansę to kontroluj poziom tkanki tłuszczowej i tłuszczu wisceralnego. Zmierz swoje obwody i porównuj co miesiąc.
  3. Dobierz odpowiednie treningi dla siebie. Zalecana aktywność to minimum 3 razy w tygodniu.

Dodatkowe TIPY dla Ciebie:

  • nie zaniedbuj ćwiczeń na CORE, czyli mięśni głębokich, które stabilizują nasz kręgosłup, a w tym mięśnie: grzbietu, brzucha i lędźwi.
  • polecam ćwiczenia interwałowe i wytrzymałościowe.
  • jeżeli masz dodatkowe kilogramy to tu najważniejsze jest ujemne zapotrzebowanie kaloryczne. To niski procent tkanki tłuszczowej wpływa na estetykę brzucha. Pamiętaj, nadmierna ilość tkanki tłuszczowej w organizmie ma wpływ nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na nasze zdrowie. 

Do zobaczenia na treningu!

Jesteś gotów osiągnąć swój cel?
Tak! 100%

Metamorfoza Na Lata online

Metamorfoza Na Lata ON-LINE! Brak czasu i zmęczenie już nigdy nie będą Twoją wymówką! ⏰ Dołącz do bezpłatnego programu Metamorfoza Na Lata. Dokonaj przemiany ciała i umysłu 💡Zrób pierwszy krok 👣

Udostępnij Artykuł

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

Bądź ze mną w kontakcie!

Cieszę się, że chcesz być ze mną w stałym kontakcie. Zobaczysz, że warto!

Zaczekaj chwilkę...

Dziękuję za Twój zapis! :)

FORMA NA LATA

Dołącz do naszej grupy na Facebooku

Kolejne wpisy