Weekendowe Obozy Fitness dla dorosłych!

WEEKENDOWE OBOZY FITNESS DLA DOROSŁYCH

Wyobraź sobie, że jedziesz na swój wymarzony wyjazd w jedno z magiczniejszych miejsc w Polsce. Patrzysz w niebieskie niebo, a na twoją twarz padają jasne promienie słońca. Już wiesz, że rozpoczynasz swoją przygodę życia. Jesteś na Obozie z Formą na lata, czyli obozie fitness dla dorosłych! Właśnie wita Cię serdecznie cały team #formanalata, czyli Dominika i jej ekipa. Idziesz na sale, na której wita Cię piosenka Sanah ,,Ale jazz”. Wszyscy klaszczemy w ręce, tańczymy, aż nagle wyszczela confetti, których kolorowe wstążki spadają Ci obok stóp. Już wiesz, że czeka Cię najlepszy weekend w życiu. Otrzymujesz od nas pakiet powitalny na obozie i zaczynasz integrować się z uczestnikami wyjazdu. Wspaniałe kobiety, których towarzystwo sprawi, że będziesz się świetnie bawić.

Rozpoczyna się powitalny trening. Jest moc! W uszach słyszysz swoją ulubioną piosenkę i motywacyjne słowa Dominiki: „To dopiero rozgrzewka! Jedziemy po formę na lata!”. Po treningu czujesz dumę i satysfakcję. Chcesz jeszcze więcej! Nic się nie martw. To dopiero początek! 

Takie między innymi emocje będą Ci towarzyszyć podczas Obozu Forma na lata!

Dlaczego powstał obóz fitnessowy dla dorosłych?

Pomysł stworzenia Obozu Forma na lata powstał dzięki licznej społeczności #robięformęnalata, do której możliwe, że już należysz, a może dopiero do niej dołączysz. Społeczność tą tworzą wspaniali ludzie, kobiety i mężczyźni, z całej Polski, w różnym wieku i o różnym poziomie aktywności fizycznej. Obecnie społeczność ta liczy ponad 1800 osób!

To właśnie dlatego postanowiłam NAJLEPSZE OBOZY FITNESS, a dokładniej obozy fitness dla dorosłych! Wybierając się na nie miej świadomość, że będziesz się ruszać więcej niż na co dzień, pokonywać swoje słabości i świetnie się bawić!  

Kadra #formanalata

Główną pomysłodawczynią obozu fitness jestem ja, Dominika Waksmundzka. Jako Fitness Coach posiadam 8 letnie doświadczenie, zajmując się zajęciami grupowymi, maratonami i eventami fitness, a także indywidualnymi i grupowymi treningami personalnymi. Jestem właścicielką klubu fitness i studia treningowego Klub Forma na lata, na ul. Kobierzyńskiej 198A w Krakowie. Nie bez przyczyny obóz fitness dla dorosłych i cała idea opiera się na sformułowania forma na lata. To prawda. Do każdego swojego podopiecznego podchodzę indywidualnie. Pomagam w rozpoczęciu lub kontynuowaniu przygody z treningiem, w dbaniu o swoje ciało i umysł, a także w prowadzeniu zdrowego stylu życia. To ze mną już setki kobiet i mężczyzn spełniło swoje marzenia w budowaniu swojej wymarzonej sylwetki, osiągania celów treningowych i dietetycznych, a także poczucia własnej wartości.

Dominika Waksmundzka

Dominika Waksmundzka, Fitness Coach posiadająca 7 letnie doświadczenie w branży, organizatorka obozów i wyjazdów Forma na lata i właścicielka firmy Forma na lata oraz klubu fitness i studia treningowego Klub Forma na lata, ul. Kobierzyńska 198A w Krakowie.

Uzupełnia mnie mój cały team #formanalata, który bierze szalenie aktywny udział w organizacji, a także przebiegu obozu fitness dla dorosłych. Dlaczego szalenie? Dla wyjaśnienia, jest to kilka miesięcy codziennych przygotowań i 3 dni szalonej zabawy! 

Team #formanalata to wspaniali ludzie, a w nim Andrzej Michalewski – mówi się, że kiedy Andrzeja polubisz już mu ćwiczeń nie odmówisz! Specjalista w treningu siłowy, który dba o technikę ćwiczeń i dobrą zabawę. Patrycja Tarasiuk – to z nią poczujesz się jak prawdziwa gwiazda taneczna. Instruktorka Zumby, Strong Nation i tańca naładuje Cię pozytywną energią i dobrym humorem! Anna Jędruch – jej wielką miłością jest Joga. To ona przeprowadzi Cię przez świat ciała i duszy. Kinga Sokół – dietetyczka kliniczna i instruktorka fitness, to dzięki Kini latem wskoczysz w bikini. 

Nagroda główna w wyzwaniu na odchudzanie - wyjazd na obóz fitness
Dla kogo jest i co Cię czeka na Wypadzie z Formą na lata?
  • dla wszystkich kobiet i mężczyzn w każdym wieku
  • nasz obóz jest bezkonkurencyjny, jako jedyni dajemy możliwość WYBORU ZAJĘĆ fitness na jakich chcesz uczestniczyć dla osób: początkujących, średniozaawansowanych, zaawansowanych
  • zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych i profesjonalnych trenerów, na pokładzie: Dominika Waksmundzka – fitness coach, Andrzej Michalewski specjalista w treningu siłowym, a także Patrycja Tarasiuk – instruktorka Zumba, Strong Nation oraz tańca, Anna Jędruch – instruktorka Jogi, zajęć Body&Mind oraz masażystka, Kinga Sokół – instruktorka fitness i dietetyczka kliniczna
  • najlepiej oceniona na wyjazdach z nami jest atmosfera, która opisują najlepiej słowa: świetna, fantastyczna i rewelacyjna
  • na obozach czekają Cię kapitalne imprezy, które pomogą Ci się zintegrować z uczestnikami
  • każdy otrzyma pakiety powitalne i pożegnalne, a także niespodziankę główną
0
osób zaufało nam i pojechało na obóz fitnessowy z Formą na lata!
Zobacz foto relację z poprzednich edycji wyjazdów Forma na lata

STOP! KLIKNIJ PONIŻEJ

Gdzie odbywa się obóz sportowy? Przeczytaj o zakwaterowaniu i wyżywieniu.

W październiku zaprosimy Cię do Dojo Stara Wieś – to unikatowy na skalę światową obiekt zrealizowany zgodnie z kanonami architektury japońskiej w polskim krajobrazie. Obszar ten to magiczna przestrzeń otoczona lasami, leżąca w samym sercu malowniczego Przedborskiego Parku Krajobrazowego. 

Na terenie ośrodka znajdują się domki i kamienne ogrody w stylu japońskim, sztuczne jezioro oraz boisko do gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. Najważniejszym budynkiem Centrum jest Dojo – miejsce treningów dla przedstawicieli wielu dyscyplin sportowych. Wzniesione na wzgórzu Dojo koncentruje w sobie pozytywną energię miejsca, jest jego duszą.

Uczestnicy będą mieć do wyboru udoskonalone dwa menu: dla aktywnych z mięsem i dla wegetarian. Dla każdego kto posiada nietolerancje pokarmowe zaplanujemy osobne menu. Podczas pobytu oprócz zakwaterowania będą zapewnione śniadania, obiady, kolacje, a także fit przekąski.

Dlaczego obozy fitness dla dorosłych bardzo często odbywają się w górach?

Góry to magiczne i zachwycające miejsce. Z pewnością to w górach zobaczysz zapierające dech w piersiach widoki.  Sprawi to, że totalnie się zresetujesz od codziennych trosk. Świeże powietrze pozwoli dotlenić Twój mózg i organizm. Góry to klimatyczne miejsce, które pozwoli Ci się zrelaksować i nabrać siły do działania. Po prostu, góry zbliżają ludzi do siebie!

Dla kogo jest obóz fitness?

Przede wszystkim dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną spędzić aktywny weekend, otrzymać ogromną dawkę motywacji, naładować się pozytywną energią i poznać nowe osoby.

W obozie sportowym może wziąć udział każdy. Zakres wieku to od 16 do 60+ lat. Co roku gościmy studentki/ów, kobiety i mężczyzn pracujących, rodziców, a także sportsmenki i sportsmenów.

Na obozie fitness panuje przyjacielska atmosfera, nikt nie jest oceniany, a treningi są dobrane pod Twój poziom aktywności fizycznej. Będziesz mieć do wyboru pełen wachlarz zajęć.

Pragniesz przeżyć najlepszą przygodę swojego życia? Jedź na Obóz Fitness dla dorosłych! Każda edycja obozu, a było ich już 5 zostały ocenione na 5 gwiazdek ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Obozy sportowe 2022 a koronawirus?

Obozy fitness są przeprowadzone z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności i tzw. „reżimie sanitarnym”. Oczywiście nie wpłynie to na przebieg i atmosferę obozu. W wypadku wprowadzenia „twardego” lockdownu i zamknięciem hoteli bez możliwości organizacji obozu, zostanie on przeniesiony na inny termin z gwarancją ceny. Jeśli nie będzie Ci pasował nowy termin, zostanie zwrócona Ci cała wpłacona kwota do 14 dni po ogłoszeniu nowej daty wypadu.

Udostępnij Artykuł

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

Bądź ze mną w kontakcie!

Cieszę się, że chcesz być ze mną w stałym kontakcie. Zobaczysz, że warto!

Zaczekaj chwilkę...

Dziękuję za Twój zapis! :)

FORMA NA LATA

Dołącz do naszej grupy na Facebooku

Kolejne wpisy

Weekendowe Obozy Fitness dla dorosłych!

ZAPISZ SIĘ NA OBÓZ WEEKENDOWE OBOZY FITNESS DLA DOROSŁYCH Wyobraź sobie, że jedziesz na swój wymarzony wyjazd w jedno z magiczniejszych miejsc w Polsce. Patrzysz