Szukasz gotowych i zdrowych pomysłów na posiłki z produktami z jednego sklepu? Sprawdź nasze gotowe plany dietetyczne dostępne online!

W jakim sklepie robisz częściej zakupy Lidl czy Biedronka

Bez względu na to, gdzie Ci po drodze, my przygotowaliśmy dla Ciebie gotowe plany dietetyczne online z Lidla i Biedronki! Jeśli potrzebujesz:

 • dokładnie opisanych zaleceń dietetycznych
 • jadłospisu
 • listy produktów na 7 dni
 • sposobu przygotowania posiłków, wartości odżywczej i kalorycznej
 • dodatkowych wskazówek i porad
 • konsultacji z dietetykiem klinicznym Kingą Sokół

  to jesteś we właściwym miejscu!

Pragniesz zredukować swoją wagę?
Zależy Ci na wzroście masy ciała?
A może po prostu chcesz się zdrowo odżywiać?

Przygotowaliśmy każdy wariant dla Ciebie.
Przeczytaj więcej na dole…

STOP! TO BARDZO WAŻNE! KOD RABATOWY CZEKA NA CIEBIE!

Oferta specjalna skierowana tylko dla osób zainteresowanych zdrowym i pełnowartościowym odżywianiem. Zapoznaj się z treścią strony i podejmij decyzje czy chcesz skorzystać z gotowego planu dietetycznego online z Lidla lub Biedronki. Zastosuj kupon o treści: zdrowie 30, aby otrzymać gotowy plan dietetyczny online 30 zł taniej!

Mamy dla Ciebie do wyboru cztery diety w sześciu opcjach kalorycznych:

 Biedronkową Tradycyjną
z produktami z tego sklepu

Lidlową Tradycyjną
z produktami z tego sklepu

 Vege + Ryby (bez mięsa)
z produktami ze sklepu Biedronka

 Vege + Ryby (bez mięsa)
z produktami ze sklepu Lidl

Opcje kaloryczne do wyboru: 1500 kcal, 1600 kcal, 1700 kcal, 1800 kcal, 1900 kcal, 2000 kcal

Ile wynosi Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne?

gotowe plany zywieniowe
Czym wyróżniają się nasze plany dietetyczne online na tle innych?
 1. Tygodniowe menu przygotowane jest tak, aby zużywać całe standardowe opakowania produktów. Dzięki temu nie marnujesz ani jedzenia ani pieniędzy. Oznacza to, że plan jest Zero Waste. 
 2. Łatwe i szybkie w przyrządzeniu propozycje. Lata doświadczeń pozwoliły nam na skomponowanie zbilansowanych, a zarazem jak najmniej pracochłonnych posiłków. Zadbaliśmy również o to, by po ich przyrządzeniu sprzątanie zajęło Ci jak najmniej czasu.
 3. Szeroko dostępne produkty z Lidla lub Biedronki. Diety oparte są na produktach sezonowych lub takich, które z łatwością powinieneś dostać w podanym supermarkecie. Zależy nam na tym, abyś mógł kupić potrzebne produkty w trakcie wizyty w jednym sklepie.
 4. Profesjonalne plany żywieniowe ułożone są przez dyplomowanego dietetyka klinicznego. Każdy dzień menu ma odpowiednie proporcje makroskładników. Dzięki podanej informacji o wartościach odżywczych każdego posiłku, możesz upewnić się, że dieta jest poprawnie zbilansowana.

Jeśli zdecydujesz się na zakup Gotowego Planu Żywieniowego z Lidla lub Biedronki to tylko TERAZ skorzystasz z ceny promocyjnej 120 zł zamiast 150 zł!