Efekty widzi się… ćwicząc! 

Chcesz w końcu zobaczyć u siebie efekty w szybszym czasie? Czy, aby na pewno dbasz o jakość swoich ćwiczeń? Być może zdajesz sobie sprawę z tego, że to technika wykonywanych ćwiczeń jest kluczem do osiągnięcia spektakularnych efektów?

Byłaś/eś już może już na swoich pierwszych zajęciach fitness? Szybkie tempo, zmiany i dynamiczność nie są sprzymierzeńcem poprawnej techniki. Szybko tracisz motywację, bo nie widzisz efektów? Nic dziwnego, jeżeli wykonywane ćwiczenia nie są w 100% skupione na określonej partii ciała.

Technika wykonywanych ćwiczeń jest ważna także ze zdrowotnego punktu widzenia. Jeden niepoprawny ruch może mieć poważny wpływ na Twoje zdrowie. Już teraz zadbaj o swoje zdrowie, motywację i… OSIĄGNIJ SWOJ EFEKT!

Trenuje ze mną około 1200 osób.

  • poprawnej techniki ćwiczeń na górną część ciała, a w tym: ruchy wypychające (np.  pompki, wyciskanie przed siebie i nag głową),  ruchy przyciągające (np. wiosłowanie, przyciąganie znad głowy)
  • poprawnej techniki ćwiczeń na brzuch (core) (np. spięcia brzucha, wznosy nóg, anty ruchy)
  • poprawnej techniki ćwiczeń na dół ciała (np. przysiady, wykroki, zakroki, martwy ciąg, mosty biodrowe, swing)
  • otrzymasz indywidualne wskazówki, dotyczące Twoich predyspozycji ruchowych, otrzymasz od nas poradę na temat Twoich mocnych stron, które warto progresować, a także słabych stron, nad którymi trzeba dodatkowo pracować
  • szkolenie będzie mocno nastawione na praktykę, a także wiedzę teoretyczną, która pomoże Ci podczas wykonywanych ćwiczeń, a także zrozumieniu pewnych aspektów treningowych i zdrowotnych
  • na warsztatach otrzymasz ogrom motywacji do działania, a także wiedzę, którą będziesz mogła/mógł wykorzystać w praktyce, dzięki której bezpiecznie zrealizujesz swoje cele treningowe
Jak zepsuje Ci się auto, to samodzielnie naprawiasz czy idziesz do mechanika samochodowego? Czy jeżeli boli Cię ząb i nadaje się on do usunięcia to wyrywasz czy idziesz do dentysty? Zapewne zawsze idziesz do fachowca, bo wolisz nie ryzykować.

To teraz załóżmy, że nigdy wcześniej nie trenowałaś. Nie ukończyłaś także studiów czy kursów z tej dziedziny. A na trening idziesz sama, nie znając podstawowych wzorców ruchowych, takich jak: przysiad, zakroki, deska czy pompka. Myślisz, że na zajęciach fitness się tego nauczysz? Niestety, jesteś w błędzie. Na zajęcia idziesz poćwiczyć, a technikę musisz opanować już wcześniej. Właśnie z trenerem.

My Ci w tym pomożemy. Swoje doświadczenie zbieraliśmy na wszelakich kursach związanych z treningiem i anatomią. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy latami, współpracując z setkami podopiecznych. Na dzień dzisiejszy grupa, którą prowadzi Dominika ma 1 300 członków!

Zaufaj mi,

Dominika Waksmundzka

Warsztaty dla uczestników
zajęć fitness!

Zapisz się na pierwsze w Polsce warsztaty dla uczestników zajęć fitness - osiągnij swój efekt. Będziemy doskonalić technikę ćwiczeń na nogi, brzuch i ramiona.