Dziękuję Ci za to, że tworzysz ze mną naszą społeczność Robię Formę na lata 🔥 

MAM DO ROZDANIA TYLKO 20 NIESPODZIANEK!

0
POZOSTAŁO NIESPODZIANEK

 PIERWSZEŃSTWO WEJŚCIA NA URODZINY

#FormaNaLata

Czeka Cię impreza urodzinowa z tortem🎂 szampanem 🍾 i niespodzianką 🎁 Chciałabym Cię już na nią zaprosić 💌 Impreza odbędzie się w momencie zniesienia obostrzeń na lokale gastronomiczne, będzie to prawdopodobnie kwiecień/maj w Krakowie. Już teraz zarezerwuj swoje miejsce na urodzinach Formy na lata, a także grupy #RobięFormęNaLata. Otrzymasz ode mnie PIERWSZEŃSTWO wejścia na imprezę urodzinową! 

EBOOK

5 pomysłów na posiłek po treningu

Nasza dietetyczka Kinga Sokół przygotowała dla Ciebie e-book: 5 pomysłów na posiłek po treningu! 

Przedstawiamy Wam podręcznego e-booka, w którym znajdziecie kilka pomysłów na idealny posiłek potreningowy. Jeżeli zależy Ci na zabezpieczeniu masy mięśniowej, szybkiej regeneracji potreningowej lub marzysz o smukłej, wyrzeźbionej sylwetce zachęcamy do spróbowania naszych zdrowych i pełnowartościowych propozycji.

MINI SZKOLENIE ONLINE

Zbuduj swoją pewność siebie

Na tym spotkaniu przedstawimy Ci ,,Jak zbudować pewność siebie?“. W życiu przychodzą takie chwile, w których ta pewność siebie odgrywa kluczową rolę. Zapraszamy Cię w podróż, na której zostaną omówione tematy, takie jak: wytrwałość i maksymalna skuteczność realizacji celów i postanowień, budowanie poczucia własnej wartości i samoakceptacji, poznasz swoje mocne i słabe strony, ustalisz i wyznaczysz swoje cele i spełnisz swoje marzenia!

Osoby,  które zarezerwowały miejsce podczas 1 urodzin grupy #RobięFormęNaLata, mają już pierwszeństwo imprezy.

CO TRZEBA ZROBIĆ?

DOŁĄCZYĆ na pokład mini szkolenia online…
Zbuduj swoją pewność siebie!
 

Po zapisaniu się na warsztaty i treningu online otrzymasz ode mnie maila z:
1) e-bookiem od naszej dietetyczki Kingi Sokół 5 pomysłów na posiłek po treningu
2) potwierdzenia otrzymania pierwszeństwa uczestnictwa na urodzinach, które odbędą się w Krakowie. Szczegóły otrzymasz ode mnie po zniesieniu obostrzeń na lokale gastronomiczne. 

Przeczytaj więcej na dole…

NIESPODZIANKA WAŻNA JESZCZE PRZEZ

Minuty
Sekundy
Twoja niespodzianka już wygasła 🎁

Dla kogo jest to mini szkolenie?

Nawet jeśli myślisz, że pewność siebie nie jest Ci wcale potrzebna, a może myślisz już jesteś pewna siebie, to w życiu przychodzą takie chwile, w których ta pewność siebie odgrywa kluczową rolę.

Bez względu na to czym się zajmujesz, ile masz lat, gdzie mieszkasz czy masz rodzinę… budowanie pewności siebie w każdym momencie życia jest dobre! 

✔️ dla kobiet, które chcą zbudować swoją pewność siebie, a także przy tym odnaleźć poczucie własnej wartości siebie i samoakceptacji, a co więcej odzyskać motywację i siłę do działania 
✔️ dla osób pracujących, które chcą odważnie budować swoją karierę zawodową
✔️ dla mam, które chcą mieć chwilę dla siebie i przekazać swojemu dziecku podstawowa wartości
✔️dla studentek, które chcą z łatwością nawiązywać kontakty z rówieśnikami
✔️ dla kobiet w związku i singielek, które chcą czuć się zawsze i wszędzie wartościowymi kobietami
✔️ dla osób, które chcą rozpocząć wytrwałą i regularną przygodę ze zdrowym stylem życia
✔️ dla osób aktywnych fizycznie, które chcą osiągnąć spektakularne efekty
po prostu… dla wszystkich! 

JAKIE KORZYŚCI OTRZYMASZ UCZESTNICZĄĆ W MINI SZKOLENIU?

BĘDZIESZ SKUTECZNA

W końcu będziesz regularna i maksymalnie skuteczaw swoich postanowieniach.

POKOCHASZ SIEBIE

Zaczniesz od siebie. Zbudujesz poczucie własnej wartości i samoakceptacji.

ZBUDUJESZ PODSTAWĘ

Poznasz siebie samą, swoje mocne i słabe strony. Ustalisz i wyznaczysz swoje dążenie do celu.

OSIĄGNIESZ EFEKTY

Stosując wszystkie wskazówki, ćwiczenia i techniki z mini szkolenia osiągniesz spektakularne efekty.

BONUSY PO MINI SZKOLENIU

14 DNI W KLUBIE FNL

Otrzymasz 14 dni w Klubie Fitness Online Forma na lata. Będziesz mogła ćwiczyć i wybierać swoje ulubione treningi z ponad 70 dostępnych!

TRENING ONLINE

Na spotkaniu online odbędzie się trening fitness z Dominiką, który będzie pierwszym krokiem do zbudowania pewności siebie.

NAGRANIE WIDEO

Po mini szkoleniu otrzymasz dożywotni dostęp do nagrania wideo. Dodatkowo dołączysz do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku.

CERTYFIKAT

Po mini szkoleniu będziesz miała możliwość otrzymania certyfikatu, który utwierdzi Cię w tym, że zasługujesz na to, co najlepsze!

Nazywam się Dominika Waksmundzka i jestem Fitness Coachem posiadającym 6 letnie doświadczenie w branży fitness. Trenerka personalna, instruktorka fitness i właścicielka firmy Forma na lata. Organizatorka Obozu Forma na lata, zajęć fitness na sali treningowej, online i maratonów. Jestem inicjatorką programu Metamorfoza na lata. Stoję za sukcesem wielu kobiet, budując społeczność #RobięFormęNaLata, która liczy ponad 1400 osób. 

Pomagam kobietom w rozpoczęciu lub kontynuowaniu przygody z treningiem, zadbaniu o swoje ciało i umysł, a także prowadzenia zdrowego stylu życia. Przy tym spełniam ich marzenia w budowaniu wymarzonej sylwetki, budowaniu własnej wartości i osiągania swoich celów treningowych i dietetycznych. Wspieram je w odnalezieniu motywacji, uwolnieniu swojego potencjału, zwiększenia pewności siebie. Sprawiam, że aktywność fizyczna, zdrowy styl życia i odżywiania stają się codziennością, a przy tym nieodłącznym elementem życia.

Stawiam na indywidualne podejście, co chwalą sobie moi podopieczni, którzy sami mówią, że łączy nas więcej niż trening!

Nazywam się Katarzyna Rosińska. Moje imię i nazwisko brzmi tak zwyczajnie, prawda? Kiedy dodam Katarzyna Rosińska zbudowana i pewna siebie kobieta? Nie da się tego ukryć, że jestem kobietą w średnim wieku i nie wstydzę się tego. Moje doświadczenia zarówno prywatne jak i te zawodowe pozwoliły osiągnąć mi stan akceptacji. Akceptacji siebie, swoich niedoskonałości fizycznych, jak i mentalnych. Lubię siebie i swoje towarzystwo co otwiera mi drogę do kochania ludzi, pracy z nimi i dla nich.

Trenerka i szkoleniowiec z zakresu komunikacji i autoprezentacji. Wieloletni praktyk sprzedaży i zarządzania. Przyświeca mi zasada: “Mądry rzecze myślę lecz się mylić mogę, głupi zaś od razu za wszystko daje głowę”. Z wykształcenia dziennikarka, a z zamiłowania, predyspozycji i doświadczenia trener i szkoleniowiec. Większość życia zawodowego związana z sektorem finansowym zarówno w obszarze zarządzania jak i sprzedaży. Pasjami uwielbiam ludzi, prace z nimi i dla nich. Największą zawodową radość sprawia mi obserwowanie rozwoju moich klientów. Motto życiowe “Kiedy nauczysz się być swoim przyjacielem nigdy nie będziesz sam” Yaron Golan.

DODATKOWA ZNIŻKA DLA CIEBIE

ZASTOSUJ KUPON O TREŚCI:

EARLY BIRD

49
  • Moduł z Dominiką
  • Moduł z Katarzyną
  • 14 dni w Klubie FNL
  • Trening online
  • Karta pracy
  • Certyfikat
  • Dostęp do nagrania video
  • Sesja pytań i odpowiedzi
  • Niespodzianki
TERAZ!

14 DNI W KLUBIE FNL

Otrzymasz 14 dni w Klubie Fitness Online Forma na lata. Będziesz mogła ćwiczyć i wybierać swoje ulubione treningi z ponad 70 dostępnych!

TRENING ONLINE

Na spotkaniu online odbędzie się trening fitness z Dominiką, który będzie pierwszym krokiem do zbudowania pewności siebie.

NAGRANIE WIDEO

Po mini szkoleniu otrzymasz dożywotni dostęp do nagrania wideo. Dodatkowo dołączysz do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku.

CERTYFIKAT

Po mini szkoleniu będziesz miała możliwość otrzymania certyfikatu, który utwierdzi Cię w tym, że zasługujesz na to, co najlepsze!