PRZECZYTAJ OPINIE

Ufam jej! Indywidualizm, energia, uśmiech.

 Moc, energia, po prostu petarda!  Poszłam krok dalej i w styczniu rozpoczęłam przygodę z treningiem personalnym pod okiem Dominiki. Ufam jej i wiem, ze wszelkie uwagi, sugestie, wynikają z jej przeogromnej wiedzy i zaangażowania. Indywidualne podejście, rozpierająca ją energia, uśmiech, to wszystko sprawia ze treningi stają się czysta przyjemnością. Mimo, iż to nas nazywa swoimi gwiazdami, to myślę, że to ona jest nasza gwiazda. Czy polecam? Tak!

Żaneta Szymków

Zajęcia z Dominiką nie należą do najłatwiejszych i zazwyczaj na kolejny dzień mam zakwasy. Nie wyobrażam sobie już pójście do innego trenera na zajęcia. Dominika daje nam (całej grupie na zajęciach) niezły wycisk, ale dba też o nasze samopoczucie rozśmieszając i motywując w trakcie ćwiczeń. Wychodząc z sali treningowej zawsze mam banana na twarzy i ogrom satysfakcji, że dałam radę i wytrzymałam walcząc o formę na lata.

Agata Helena Pluta  

Dominika daje niezły wycisk!

Pierwszy raz byłam na zajęciach u Dominiki jak zastępowała jednego z trenerów. Od tego czasu bywam u niej regularnie, a jestem bardzo wybredna. Jak raz pójdziesz do Dominiki na zajęcia lub trening to będziesz już stałym klientem.

Krystyna Klimont

Jak raz pójdziesz do Dominiki na zajęcia to będziesz stałym klientem!

Zaczęłam obserwować Dominikę na FB i jej działania jako trenera. I kiedy sama zdecydowałam się na zajęcia personalne z trenerem nie miałam wątpliwości z kim chcę trenować. Dominika jest nie tylko w pełni profesjonalna i zawsze super przygotowana, ale też nie odpuszcza a jednocześnie świetnie motywuje do wykonania kolejnego ćwiczenia. Plany treningowe są różnorodne, nie można wpaść w rutynę. Dominika pilnuje też poprawnego wykonywania każdego ćwiczenia. Jest też bardzo otwarta i pozytywnie nastawiona do ludzi. Świetnie rozumie potrzeby kobiety 45+. Jeśli chcesz mieć formę na lata to tylko z Dominiką może się to udać!

Natalia Hanasiewicz

Jeśli chcesz mieć formę na lata to tylko z Dominiką!
Nie będziesz się nudzić na zajęciach fitness i obozach!

Z Dominiką bez problemu zrobisz formę na lata, poprzez poprawę kondycji oraz wymodelowanie sylwetki! Otrzymasz ogromną dawkę motywacji, energii i wiele więcej! Z tą Panią nie będziesz się nudzić na zajęciach fitness na siłowni, w plenerze, online, a i nawet na obozach, które sama przygotowuje!! 🙂

Renata Wąs

Kim jest Domi? Ambitną, pracowitą, pełną pasji z pozytywną energią młodą kobietą, a przy tym wszystkim bardzo dojrzałą. Tworząc grupę na FB, potem firmę zgromadziła wokół siebie dziewczyny, kobiety, matki, żony, uczennice, które razem  się spotykają nie tylko na treningach, ale prywatnie również. Swoją PASJĄ zaraziła nas wszystkie. Pasją do ruchu, życia pełną piersią. Trzymaj się Domi. Jesteś wielka.

Iwona Pietrzyk

Zgromadziła wokół siebie dziewczyny, kobiety, matki, żony, uczennice!
Każde zajęcia zamienia w złoto!

Forma Na Lata to firma prowadzona przez cudowną i energiczną Dominikę. Każde zjęcia, które prowadzi zamienia w złoto, aż chce się ćwiczyć 🙂 Uczestniczę w treningach fitness, personalnych a także online, w każdym z nich jest profesjonalna. Ma indywidualne podejście do każdego, wie kiedy komuś może bardziej pocisnąć, i widzi jeśli to nie jest ten dzień. Do tego skarbnica pomysłów. Polecam z całego serca, nie pożałujesz.

Lilianna Nowak

Jedne z najfajnieszych treningów, w jakich miałam okazje uczestniczyć, a było tego sporo. Zróżnicowane ćwiczenia, nie ma szans na nudę! A obóz – jeden z najlepszych weekendów życia, doskonale przygotowany z dbałościa o szczegóły, myślę ze niejedna wielka firma z długa historia mogłaby się wiele tutaj nauczyć. Czekam na kolejny obóz <3

Dorota Kosmala

Jedne z najfajniejszych treningów!

SPRAWDŹ NASZE USŁUGI