Jak zepsuje Ci się auto, to samodzielnie naprawiasz czy idziesz do mechanika samochodowego?
Czy jeżeli boli Cię ząb i nadaje się on do usunięcia to sama wyrywasz czy idziesz do dentysty?

Zapewne zawsze idziesz do fachowca, bo wolisz nie ryzykować.
To teraz załóżmy, że nigdy wcześniej nie trenowałaś. Nie ukończyłaś także studiów czy kursów z tej dziedziny. A na trening idziesz sama, nie znając podstawowych wzorców ruchowych, takich jak: przysiad, zakroki, deska czy pompka. Myślisz, że na zajęciach fitness się tego nauczysz? Niestety, jesteś w błędzie. Na zajęcia idziesz poćwiczyć, a technikę musisz opanować już wcześniej. Właśnie z trenerem.
My Ci w tym pomożemy. Swoje doświadczenie zbieraliśmy na wszelakich kursach związanych z treningiem i anatomią. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy latami, współpracując z setkami podopiecznych. 

CERTYFIKAT

Po warsztatach otrzymujesz imienny certyfikat.

EFEKTY

Stosując zdobyte techniki osiągniesz efekty!

WIEDZA

Zdobyta wiedza pozwoli Ci świadomie trenować.

Efekty widzi się… ćwicząc! 

Chcesz w końcu zobaczyć u siebie efekty w szybszym czasie? Czy, aby na pewno dbasz o jakość swoich ćwiczeń? Być może zdajesz sobie sprawę z tego, że to technika wykonywanych ćwiczeń jest kluczem do osiągnięcia spektakularnych efektów?

Byłaś już może już na swoich pierwszych zajęciach fitness? Szybkie tempo, zmiany i dynamiczność nie są sprzymierzeńcem poprawnej techniki. Szybko tracisz motywację, bo nie widzisz efektów? Nic dziwnego, jeżeli wykonywane ćwiczenia nie są w 100% skupione na określonej partii ciała.

Technika wykonywanych ćwiczeń jest ważna także ze zdrowotnego punktu widzenia. Jeden niepoprawny ruch może mieć poważny wpływ na Twoje zdrowie. Już teraz zadbaj o swoje zdrowie, motywację i… OSIĄGNIJ SWOJ EFEKT!

Jak bardzo zmieni się Twoja sylwetka, motywacja do treningu i samopoczucie, kiedy zaczniesz poprawnie ćwiczyć na zajęciach fitness?

Twoje efekty w dużym stopniu zależą od tego, czy poprawnie i świadomie wykonujesz ćwiczenia. Często ćwiczymy dla samego ćwiczenia oczekując spektakularnych efektów, kiedy to samodyscyplina i świadomość dają największe efekty.

29 stycznia (sobota) godz. 10:00 - 18:00

Adres warsztatów: Klub Forma na lata, ul. Kobierzyńska 198A, Kraków, 30-382

JAKIE SĄ KORZYŚCI UCZESTNICTWA W WARSZTATACH?

  • poprawnej techniki ćwiczeń na górną część ciała, a w tym: ruchy wypychające (np.  pompki, wyciskanie przed siebie i nag głową),  ruchy przyciągające (np. wiosłowanie, przyciąganie znad głowy)
  • poprawnej techniki ćwiczeń na brzuch (core) (np. spięcia brzucha, wznosy nóg, anty ruchy)
  •  poprawnej techniki ćwiczeń na dół ciała (np. przysiady, wykroki, zakroki, martwy ciąg, mosty biodrowe, swing)
  •  otrzymasz indywidualne wskazówki, dotyczące Twoich predyspozycji ruchowych, otrzymasz od nas poradę na temat Twoich mocnych stron, które warto progresować, a także słabych stron, nad którymi trzeba dodatkowo pracować
  • na warsztatach otrzymasz ogrom motywacji do działania, a także wiedzę, którą będziesz mogła/mógł wykorzystać w praktyce, dzięki której bezpiecznie zrealizujesz swoje cele treningowe
  • szkolenie będzie mocno nastawione na praktykę, a także wiedzę teoretyczną, która pomoże Ci podczas wykonywanych ćwiczeń, a także zrozumieniu pewnych aspektów treningowych i zdrowotnych