WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM PROGRAMIE!

Dlaczego warto dołączyć do Metamorfozy na Lata?

 • masz możliwość dobrania się w grupy MASTER FIT (przeczytaj więcej TUTAJ), aby poprzez rozmowę i burze mózgów wspierać się w osiąganiu celów treningowych i motywacji do działania. 
 • otrzymujesz od nas co miesiąc KARTĘ PRACY, która pomoże Tobie i Twojej grupie MASTER FIT w organizacji i przebiegu spotkania 
 • najbardziej zaangażowana, osoba która wyróżni się na tle innych uczestników będzie miała szansę WYGRAĆ Metamorfozę na lata 
 • Zwycięzca Metamorfozy na lata zostanie ogłoszony podczas GALI METAMORFOZA NA LATA, która podsumuje II edycję programu
 • weźmiesz udział w CO MIESIĘCZNYCH WYZWANIACH: treningowych, dietetycznych, mentalnych oraz zdrowotnych 
 • będziesz mięć możliwość dołączenia do GRUPY WSPARCIA na Instagramie: @wyzwanie_metamorfozanalata
 • otrzymasz WSPARCIE EKSPERTÓW w dziedzinie treningu, diety i zdrowia
 • program jest rozłożony w czasie i każda osoba, która pragnie przemiany fizycznej i psychicznie znajdzie na to czas i z łatwością ukończy wyzwanie 

Zapisz się na listę osób zainteresowanych

POZNAJ PROGRAM METAMORFOZY NA LATA

MASTER FIT

Grupa kilku osób, która spotyka się regularnie on-line lub stacjonarnie, aby poprzez rozmowę i burze mózgów wspierać się w osiąganiu celów treningowych i motywacji do działania. Podczas rozmowy będziecie wykorzystywać kartę pracy, którą otrzymasz po zapisaniu się do Metamorfozy Na Lata.

CO MIESIĘCZNE WYZWANIA

Czekają na Ciebie dwa wyzwanie treningowe i mentalne oraz jedno wyzwanie dietetyczne i zdrowotne. Wyzwania będzie przyjemne i łatwe w realizacji. Każda osoba, która chce dokonać przemiany fizycznej i mentalnej z łatwością je ukończy. Wyzwania będą zapisane na karcie pracy i omawiane na Master Ficie.

GRUPA WSPARCIA

Dołączysz do grupy na Facebooku o nazwie: Metamorfoza na lata, na której swobodnie będziesz mógł zadawać pytania i udzielać porad. Na tej grupie znajdziesz swoją grupę na Master Fit. Co środę o godz. 19:00 pojawi się post, który będzie zawierał wskazówki w dążeniu do osiągnięcia celu.

GALA METAMORFOZY NA LATA 

Najbardziej zaangażowana, osoba która wyróżni się na tle innych uczestników będzie miała szansę wygrać Metamorfozę na lata. Wygrana zostanie ogłoszona na Gali Metamorfoza na lata w czerwcu, która podsumuje I edycję programu. Więcej szczegółów znajduje się poniżej.

POZNAJ NAS

Trener personalny & Instruktor fitness

DOMINIKA WAKSMUNDZKA

Moją życiową misją jest zrobienie Tobie, a także sobie formy na lata, w oparciu o moje metody treningowe i nastawienie ciała i duszy do ćwiczeń. Jak to mówią w zdrowym ciele, zdrowy duch dlatego najważniejszymi wartościami, które chcę Ci przekazać to zdrowie i dobro.

Dietetyk kliniczny & Trener personalny 

KINGA SOKÓŁ

Kilka lat temu swoją miłość do ludzi i zdrowego stylu życia przełożyłam na profesję i sposób na życie. Dziś, łącząc moje najważniejsze pasje – dietę, trening i motywowanie do zmian na lepsze, jestem gotowa, aby Ci pomóc w zakresie odżywiania i zmiany nawyków żywieniowych.

Fizjoterapeuta & Trener personalny

MATEUSZ MIKA

Specjalizuję się w terapii ruchem, a także w technikach manualnych, jakimi są wszelkiego rodzaju masaże. Moje doświadczenie mogę skutecznie przełożyć na pracę z ludźmi, aby pomóc im cieszyć się zdrowym i sprawnym ciałem. 

PRZEBIEG PROGRAMU METAMORFOZA NA LATA

CO ZROBIĆ ŻEBY WYGRAĆ METAMORFOZĘ NA LATA?

Najbardziej zaangażowana, osoba która wyróżni się na tle innych uczestników wygra METAMORFOZĘ NA LATA! 

Zwycięzca Metamorfozy na lata zostanie ogłoszony podczas GALI METAMORFOZA NA LATA w czerwcu, która podsumuje I edycję programu.

Zwycięzca zostanie wybrany przez naszych ekspertów, czyli Dominikę Waksmundzką, Kingę Sokół i Mateusza Mikę.

Jak wygrać II edycję programu METAMORFOZY NA LATA?

 • bądź aktywny na swoich profilach społecznościowych, dodawaj zdjęcia/stories – nie zapomnij oznaczyć na Facebooku @Forma na lata Dominika Waksmundzka lub na Instagramie @wyzwanie_metamorfozanalata
 • lakuj, komentuj, udostępniaj materiały związane z Metamorfozą na lata
 • aktywnie bierz udział w Master Fitach ze swoją grupą i zdawaj z nich relacje
 • ukończ wyzwania treningowe, dietetyczne, mentalne i zdrowotne – pochwal się swoimi wynikami na swoich profilach społecznościowych
 • angażuj się i wnieś coś od siebie 

Po prostu… stań się Ambasadorką METAMORFOZY NA LATA!

NAGRODA, KTÓRA CZEKA NA CIEBIE!

WYGRAJ udział w 4-dniowym wyjeździe na METAMORFOZĘ NA LATA!
Wyjazd ten jest planowany na wrzesień 2022. Zobacz co Cię czeka:

 • różnorodne treningi o zróżnicowanym poziomie zaawansowania z Dominiką Waksmundzką i trenerami Formy na lata
 • wycieczka krajoznawcza i integracyjna
 • masaże relaksacyjne/klasyczne/sportowe
 • pomiar składu ciała
 • Wellness&Spa
 • porady dietetyczne
 • warsztaty i wykłady motywacyjne 
 • świetna atmosfera i zabawa
 • i wiele więcej!

Uzupełnij formularz i zapisz się do programu Metamorfoza na lata!

Pytania i odpowiedzi - Q&A

📍 Czy spotkania Master Fit są obowiązkowe?
Nie. Jeżeli chcesz możesz sama uzupełniać kartę pracy, którą otrzymasz od nas maila. Możesz też dobrać się z bliską koleżanką/kolegą (czyli w dwójkę).
📍 Jak można dobrać się w grupę Master Fit? Nikogo nie znam?
Na grupie na Facebooku: Metamorfoza Na Lata. Dostęp do grupy otrzymasz na swojego maila – po zapisaniu się do programu.

📍 Ile osobowe mają być grupy Master Fit?
Od dwóch osób wzwyż. Jeżeli chcesz możesz sama również uzupełniać kartę pracy. Grupa Master Fit jest stworzona po to, aby wzajemnie się motywować. 
📍 Z jakiego miasta można brać udział?
Z całej Polski, a nawet zza granicy. Program jest prowadzony on-line. 

📍Kiedy otrzymam kartę pracy?
Pierwszego dnia każdego miesiąca na maila. 

📍Co jeżeli odpuszczę jedno wyzwanie?

W wyzwaniu nie ma przegranych, jeżeli zrobisz – jesteś zwycięzca dla samego siebie! Jeżeli z jakiś ważnych powodów odpuścisz – nic się nie dzieje. Kontynuuj Metamorfozę na lata. Najgorsze jest to jeżeli się poddasz i zrezygnujesz. Najważniejsze jest to, aby nie odpuszczać! Wspieraj i motywuj swoją grupę w MASTER FICIE. Jeżeli Tobie zabraknie sił – proś o pomoc swoją grupę. 

📍Do kiedy trwa program?
Program trwa do czerwca 2022 r. Oficjalne zakończenie będzie na Gali Metamorfoza Na Lata, na którą będą zaproszeni wszyscy uczestnicy Metamorfozy. Zwieńczeniem programu będzie 4-dniowy wyjazd na Metamorfozę Na Lata we wrześniu 2022.
📍Co trzeba zrobić żeby wygrać Metamorfozę Na Lata?

Bądź aktywny na swoich profilach społecznościowych, dodawaj zdjęcia/stories – (nie zapomnij oznaczyć na Facebooku @Forma na lata Dominika Waksmundzka lub na Instagramie @wyzwanie_metamorfozanalata).  Lakuj, komentuj, udostępniaj materiały związane z Metamorfozą na lata. Aktywnie bierz udział w Master Fitach ze swoją grupą i zdawaj z nich relacje. Ukończ wyzwania treningowe, dietetyczne, mentalne i zdrowotne – pochwal się swoimi wynikami na swoich profilach społecznościowych. Angażuj się i wnieś coś od siebie.