Specjalistka: Fitness Coach

Doświadczenie: 7 lat doświadczenia w branży fitness, instruktor fitness & trener personalny. Pomaga dokonać spektakularnej metamorfozy sylwetki. Organizatorka obozów i wyjazdów fitness. Spełnia marzenia wielu osób w postaci pokochania aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. 

Co ją wyróżnia? Buduje społeczność #RobięFormęNaLata, która liczy ponad 1500 osób. 

Kontakt: dominika.formanalata@gmail.com / 505 275 187

Specjalista: Trening Siłowy

Doświadczenie: 5 lat doświadczenia w branży fitness, trener personalny & instruktor zajęć grupowych, magister krakowskiego AWF. Zaraża pozytywną energią i pasją do treningu siłowego. Pomaga ludziom wymodelować sylwetkę i zbudować silne, zdrowe ciało. Duża wiedza merytoryczna i doświadczenie zawodnicze pozwala w pełni zadbać o bezpieczeństwo podopiecznego.

Co go wyróżnia? Skupienie się na aspektach mentalnych metamorfozy. Pomaga mu w tym pasja do psychologii, którą studiuje.

Kontakt: andrzej.formanalata@gmail.com / 505 344 743

Specjalista: dietetyk kliniczny, trener personalny, instruktor fitness

Doświadczenie: 7 lat w branży fitness jako trener, 6 lat jako dietetyk kliniczny. Tysiące godzin przeprowadzonych treningów i konsultacji dietetycznych, dziesiątki ukończonych kursów w Polsce i za granicą

Co ją wyróżnia? Trenuje podopiecznych tak jak sama chciałaby być trenowana. Układa dietę tak, jakby sama miała się odżywiać

Kontakt: dietetyk.formanalata@gmail.com / 502394366

Specjalista: Fizjoterapeuta i terapeuta ruchowy.

Doświadczenie: Ukończył studia fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Specjalizuje się w terapii ruchem, oraz przygotowaniu motorycznym. Na co dzień pomaga ludziom w leczeniu bólu mięśniowo-szkieletowego, powrocie do sprawności po urazach oraz zapobieganiu kontuzjom.

Co go wyróżnia? Korzysta z najnowszych metod opartych o badania naukowe, oraz kładzie mocny nacisk na edukację podopiecznego.

Kontakt: fizjoterapeuta.formanalata@gmail.com tel: 789 363 629

Specjalistka: Nauczycielka jogi & Instruktorka fitness

Doświadczenie: Instruktorka szerokiej gamy zajęć fitness z sześcioletnim doświadczeniem, trenerka personalna oraz nauczycielka jogi; masażystka. Jej domeną są zajęcia z nurtu body&mind.

Co ją wyróżnia? Cierpię na twórcze ADHD i wciąż uczę się doświadczać nudy.

Kontakt: annajbodymind@gmail.com / 662450066

Specjalistka: Zumba/Strong Nation

Doświadczenie: Ponad 15 lat jako sportowa tancerka, od 5 lat instruktor tańca sportowego, Zumby, a także Strong Nation. Wciąż rozwija swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach w różnych zakątkach Europy. W 2019 roku wzięła udział w konwencji dla instruktorów w USA. 

Co ją wyróżnia? Pasja, samorozwój i ciągły uśmiech na twarzy!

Kontakt: ptarasiuk94@gmail.com, 881584601

Specjalistka: Asystentka & Video marketing

Doświadczenie: 4 lata doświadczenia w montażu filmowym. Zainteresowanie tematem oraz edukacja w zakresie social mediów. Dba, aby społeczność #RobięFormęNaLata miała co oglądać po wyczerpującym treningu!

Co ją wyróżnia? Poczucie humoru przemycone w każdej produkcji.

Kontakt: marketing.formanalata@gmail.com

Specjalistka: Budżetowanie i kontrola kosztów

Doświadczenie: Od ponad 6 lat pracuje w finansach, obecnie jako Analityk Finansowy odpowiedzialny za budżetowanie i kontrolę kosztów. Ponadto jest Koordynatorką Regionalną w Akademii Przyszłości gdzie pomaga dzieciom budować poczucie własnej wartości. W wolnych chwilach uwielbia podróżować, grać w gry planszowe, spędzać czas z bliskimi i swoim kotem.

Co ją wyróżnia?
Pozytywne podejście do życia o determinacja w spełnianiu marzeń.

Kontakt: asystentka.formanalata@gmail.com

Skontaktuj się z nami!