TEAM FORMA NA LATA

Dominika Waksmundzka

Dominika Waksmundzka

Specjalistka: Fitness Coach

Doświadczenie: 8 lat doświadczenia w branży fitness, instruktor fitness i trener personalny. Pomaga dokonać spektakularnej metamorfozy sylwetki. Organizatorka obozów i wyjazdów fitness. Spełnia marzenia wielu osób w postaci pokochania aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. 

Co ją wyróżnia? Buduje społeczność #RobięFormęNaLata, która liczy ponad 1800 osób. 

Kontakt: dominika.formanalata@gmail.com / 505 275 187

 

Andrzej Michalewski

Specjalista: Trening Siłowy

Doświadczenie: 6 lat doświadczenia w branży fitness, trener personalny & instruktor zajęć grupowych, magister krakowskiego AWF. Zaraża pozytywną energią i pasją do treningu siłowego. Pomaga ludziom wymodelować sylwetkę i zbudować silne, zdrowe ciało. Duża wiedza merytoryczna i doświadczenie zawodnicze pozwala w pełni zadbać o bezpieczeństwo podopiecznego.

Co go wyróżnia? Skupienie się na aspektach mentalnych metamorfozy. Pomaga mu w tym pasja do psychologii, którą studiuje.

Kontakt: andrzej.formanalata@gmail.com / 505 344 743

Andrzej Michalewski
Kinga Sokół

Kinga Sokół

Specjalista: dietetyk kliniczny, trener personalny, instruktor fitness

Doświadczenie: 8 lat w branży fitness jako trener, 7 lat jako dietetyk kliniczny. Tysiące godzin przeprowadzonych treningów i konsultacji dietetycznych, dziesiątki ukończonych kursów w Polsce i za granicą.

Co ją wyróżnia? Trenuje podopiecznych tak jak sama chciałaby być trenowana. Układa dietę tak, jakby sama miała się odżywiać.

Kontakt: dietetyk.formanalata@gmail.com 

12

Anna Jędruch

Specjalistka: Nauczycielka jogi & Instruktorka fitness

Doświadczenie: Instruktorka szerokiej gamy zajęć fitness z 6 letnim doświadczeniem, trenerka personalna oraz nauczycielka jogi, a także masażystka. Jej domeną są zajęcia z nurtu body&mind.

Co ją wyróżnia? Cierpię na twórcze ADHD i wciąż uczę się doświadczać nudy.

Patrycja Tarasiuk

Specjalistka: Zumba i Strong Nation

Doświadczenie: Ponad 16 lat jako sportowa tancerka, od 6 lat instruktor tańca sportowego, Zumby, a także Strong Nation. Wciąż rozwija swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach w różnych zakątkach Europy. W 2019 roku wzięła udział w konwencji dla instruktorów w USA. 

Co ją wyróżnia? Pasja, samorozwój i ciągły uśmiech na twarzy!

15

Skontaktuj się z nami!