Zapisz się na listę osób zainteresowanych wyjazdem, a wyślemy Ci szczegółową ofertę!

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ O WYJAZDACH FORMA NA LATA

Wyjazd na Metamorfozę, czyli obóz fitness dla dorosłych!

WEEKENDOWE OBOZY FITNESS DLA DOROSŁYCH

Wyobraź sobie, że jedziesz na swój wymarzony wyjazd w góry. Patrzysz w niebieskie niebo, a na twoją twarz padają jasne promienie słońca. Już wiesz, że rozpoczynasz swoją przygodę życia. Jesteś na Wyjeździe Forma na lata, czyli obozie fitness dla dorosłych! Właśnie wita Cię serdecznie cały team #formanalata, czyli Dominika i jej ekipa. Dostajesz klucze do swojego pokoju, gdzie czeka na Ciebie prezent powitalny, a w nim masa niespodzianek. Twoją uwagę przykuwa limitowana i oryginalna koszulka Robię formę na lata. Ubierasz ją na pierwszy trening. Na nim poznajesz i integrujesz się z innymi, wspaniałymi uczestnikami Obozu. Już wiesz, że to są Ci ludzie, z którymi spędzisz najlepsze kilka dni w życiu. 

Rozpoczyna się powitalny trening. Jest moc! W uszach słyszysz swoją ulubioną piosenkę i moje motywacyjne słowa: “To dopiero rozgrzewka! Jedziemy po formę na lata!”. Po treningu czujesz dumę i satysfakcję. Chcesz jeszcze więcej! Nic się nie martw. To dopiero początek! 

Takie między innymi emocje będą Ci towarzyszyć podczas Wyjazdu Forma na lata! 

Dlaczego powstał obóz fitnessowy dla dorosłych?

Pomysł stworzenia Obozu Forma na lata powstał dzięki licznej społeczności #robięformęnalata, do której możliwe, że już należysz, a może dopiero do niej dołączysz. Społeczność tą tworzą wspaniali ludzie, kobiety i mężczyźni, z całej Polski, w różnym wieku i o różnym poziomie aktywności fizycznej. Obecnie społeczność ta liczy ponad 1500 osób!

To właśnie dlatego postanowiłam zorganizować obóz w Ustroniu, który będzie NAJLEPSZYM WYJAZDEM FORMA NA LATA! A dokładniej najlepszym obozem fitness dla dorosłych! Wybierając się na niego miej świadomość, że będziesz się ruszać więcej niż na co dzień, pokonywać swoje słabości i świetnie się bawić!  

Kadra #formanalata

Jako główna pomysłodawczyni obozu fitness, zajmuję się organizacją, a także głównym prowadzeniem wydarzenia. Jestem Fitness Coachem z 7 letnim doświadczeniem, zajmującym się zajęciami grupowymi, maratonami i eventami fitness, a także indywidualnymi i grupowymi treningami na siłowni. Nie bez przyczyny obóz fitness dla dorosłych i cała idea opiera się na sformułowania forma na lata. To prawda. Do każdego swojego podopiecznego podchodzę indywidualnie. Pomagam w rozpoczęciu lub kontynuowaniu przygody z treningiem, w dbaniu o swoje ciało i umysł, a także w prowadzeniu zdrowego stylu życia. To ze mną już setki kobiet i mężczyzn spełniło swoje marzenia w budowaniu swojej wymarzonej sylwetki, osiągania celów treningowych i dietetycznych, a także poczucia własnej wartości.

Ogranizatorka obozu fitness Dominika Waksmundzka

Dominika Waksmundzka, Fitness Coach posiadająca 7 letnie doświadczenie w branży, organizatorka obozów i wyjazdów Forma na lata i właścicielka firmy Forma na lata.

Uzupełnia mnie mój cały team #formanalata, który bierze szalenie aktywny udział w organizacji, a także przebiegu obozu fitness dla dorosłych. Dlaczego szalenie? Dla wyjaśnienia, są to 3 miesiące codziennych przygotowań i 4 dni szalonej zabawy! 

Team #formanalata to wspaniali ludzie, a w nim mój partner, trener personalny i instruktor zajęć grupowych, miłośnik odważników kettlebells i treningu siłowego, Andrzej Michalewski. Skuteczna, wyrozumiała i profesjonalna dietetyczka kliniczna, a także instruktorka fitness i trenerka personalna Kinga Sokół. Pomocny, spostrzegawczy, specjalista w swojej dziedzinie, fizjoterpaueta i trener personalny Mateusz Mika. Miłośniczka Jogi i treningu Body & Mind, instruktorka zajęć grupowych, a także masażystka z holistycznym podejściem do kondycji fizycznej i psychicznej, Anna Jędruch.  A także osoby ogarniające, czyli Weronika Przywora, asystentka, Paulina Szarek, analityk i Kornelia Wojdyło, grafik. 

JESTEŚ ZAINTERESOWANA?

Obozy sportowe w Zakopanem
Co Cię czeka na Wyjeździe na Metamorfozę?
  • Cztery dni (czwartek (wieczór) – piątek – sobota – niedziela) aktywnego wypoczynku, efektywnych treningów, niesamowitej przygody i wspomnień na całe życie!
  • Dopasowane do twoich potrzeb i oczekiwań treningi fitness! Będą one dopasowane do Twojego poziomu aktywności fizycznej, do wyboru: poziom początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany.
  • Zajęcia na sali treningowej, w plenerze, na basenie. Do wyboru pełen wachlarz zajęć wzmacniających, spalających, ujędrniających i rozciągających!
  • Niezwykle łącząca wycieczka na szlak górski (dla chętnych), który naładuje Cię pozytywną energią i motywacją do działania. Zresetuje Twój umysł od codziennych trosk. 
  • Co wieczór czeka Cię świetna zabawa i niesamowita atmosfera podczas wspólnej imprezy! 
  • Wiele konkursów, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. 
  • Planujemy również pakiety powitalne i pożegnalne dla naszych cudownych uczestników. 
  • Dla chętnych będziemy mieć możliwość skorzystania z usług fizjoterapeuty i masażystki w zakresie niezwykłych masaży relaksacyjnych, klasycznych i sportowych. Dodatkowo będzie możliwość konsultacji dietetycznych z analizą składu ciała.
  • Po wyjeździe otrzymasz od nas niesamowitą pamiątkę w postac albumu zdjęć online i teledysku w postaci vloga. Wyróżniające w otrzymanej pamiątce będzie jej indywidualność i piękno.

0
SPALONYCH KALORII
Zobacz foto relację z poprzednich edycji Obozu Forma na lata

STOP! KLIKNIJ PONIŻEJ

Gdzie odbywa się obóz sportowy? Przeczytaj o zakwaterowaniu i wyżywieniu.

Obóz odbywa się w nowoczesnym Hotelu Diament w sercu Beskidów. Znajdziesz tu to, co najlepsze: odpoczynek, górski klimat i niepowtarzalne widoki urokliwych zakątków Beskidu Śląskiego.

Zaletą tego kompleksu hotelowego jest doskonała lokalizacja – w samym sercu uzdrowiskowej okolicy, niedaleko od centrum miasta. Kompleks hotelowy składa się z dwóch skrzydeł, w których mieszczą się nowoczesne, komfortowe pokoje oraz wspólnej recepcji, restauracji i Strefy SPA & Wellness.

Uczestnicy będą mieli do wyboru udoskonalone dwa menu: dla aktywnych i dla wegetarian. Dla każdego kto posiada nietolerancje pokarmowe zaplanujemy osobne menu. 

Dlaczego obozy fitness dla dorosłych bardzo często odbywają się w górach?

Góry to magiczne i zachwycające miejsce. Z pewnością to w górach zobaczysz zapierające dech w piersiach widoki.  Sprawi to, że totalnie się zresetujesz od codziennych trosk. Świeże, górskie powietrze pozwoli dotlenić Twój mózg i organizm. Góry to klimatyczne miejsce, które pozwoli Ci się zrelaksować i nabrać siły do działania. Po prostu, góry zbliżają ludzi do siebie!

Dla kogo jest obóz fitness?

Przede wszystkim dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną spędzić aktywny weekend, otrzymać ogromną dawkę motywacji, naładować się pozytywną energią i poznać nowe osoby.

W obozie sportowym może wziąć udział każdy. Zakres wieku to od 16 do 60+ lat. Co roku gościmy studentki, kobiety pracujące, mamy i sportsmenki. Bardzo mile widziani są Panowie. 

Na obozie fitness panuje przyjacielska atmosfera, nikt nie jest oceniany, a treningi są dobrane pod Twój poziom aktywności fizycznej. Będziesz mieć do wyboru pełen wachlarz zajęć.

Pragniesz przeżyć najlepszą przygodę swojego życia? Jedź na Wyjazd Forma na lata! Planuję przebić poprzednią edycję obozu. Chociaż będzie trudno, gdyż został oceniony na 5 gwiazdek ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Obozy sportowe 2021 a koronawirus?

Obóz fitnessowy będzie przeprowadzony z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności i tzw. “reżimie sanitarnym”. Oczywiście nie wpłynie to na przebieg i atmosferę obozu. W miarę możliwości zajęcia będą organizowane w tzw. strefach wolnych od covidu, czyli w plenerze. 

Zapisz się na listę osób zainteresowanych Wyjazdem na Metamorfozę 9-12 września!