Zapraszamy na Dni Otwarte

STUDIO JOGI FORMA NA LATA

Zapraszamy na zajęcia Jogi w naszym Klubie Forma na lata, ul. Kobierzyńska 198A w Krakowie na Ruczaju (Podgórze). Oferujemy zajęcia z Jogi o różnych poziomach zaawansowania.

JOGA KRAKÓW

Klub Forma na Lata oferuje zajęcia jogi: hatha joga, power joga, yin joga, flow joga, a także treningi personalne z jogi.

JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Wybierz zajęcia dla osób początkujących. Niezwykle ważne w praktyce są bowiem najmniejsze szczegóły, na których zasadzają się fundamenty jogi.

JOGA A ODCHUDZANIE

Joga jako filozofia i styl życia przyczynia się przede wszystkim do zmiany codziennych nawyków i pomaga żyć bardziej świadomie i uważnie.

Certyfikowana Instruktorka Jogi Anna Jędruch

Jestem instruktorką szerokiej gamy zajęć fitness, instruktorką pilates, trenerką personalną, szkoleniowcem z akredytacją REPs oraz nauczycielką jogi. Specjalizuję się prowadzeniu zajęć z nurtu body&mind. Moją wielką miłością jest joga. Dyplom nauczycielski z hatha jogi zdobyłam na studiach prowadzonych pod kierunkiem Janusza Szopy. Holistyczne podejście do kondycji fizycznej i psychicznej pokierowały mnie także w stronę spokojnej i medytacyjnej Yin Yogi. W trakcie swoich zajęć dbam o to, aby każde powtórzenie było wykonywane ze stuprocentowym zaangażowaniem oraz zwracam uwagę na prawidłową technikę i oddech. Zachęcam, by podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej, a zarazem słuchać informacji płynących z własnego ciała. Wiem, że każdy z Nas jest inny i dlatego staram się do każdego na sali podchodzić indywidualnie. Uważam, że kluczem do zdrowia jest zachowanie równowagi pomiędzy wysiłkiem fizycznym a regeneracją i odpoczynkiem. 

Joga na odchudzanie

CO NOWEGO CIĘ CZEKA?

SZEROKI WYBÓR

Nowe zajęcia do wyboru: hatha joga, power joga, yin joga oraz flow joga o różnych poziomach zaawansowania.

PRZEDŁUŻONA PRAKTYKA

Zajęcia Jogi trwają 70 minut, co pozwoli przejść przez krótką medytację, ćwiczenia oddechowe, a także praktykę asan.

MAŁE GRUPY

Żeby nadać tym zajęciom indywidualnego podejścia, a także poczucia się zaopiekowanym - praktyka będzie prowadzona w małej grupie osób.

GRAFIK ZAJĘĆ JOGI

Joga na Dobranoc jest połączeniem fizycznej hinduskiej jogi z taoistyczną perspektywą. Yin Pozwala dotrzeć do tych głębszych tkanek „yin”  -naszych więzadeł, ścięgien, stawów, powięzi, a nawet kości. W yin jodze mamy raptem kilkanaście głównych pozycji, głównie siedzących lub leżących. W każdą z tych pozycji wchodzimy delikatnie, szukając własnych granic. Ten rodzaj jogi może być dużym wyzwaniem ze względu na długość okresu utrzymywania pozycji. Wieczorna sesja yin jogi będzie wspaniale wyciszać i uspokajać umysł, ukoi zmysły po ciężkim i wyczerpującym dniu.Tę jogę wykonujemy bardzo powoli „na chłodno”. Jeśli więc chcesz się naprawdę zrelaksować, możesz wziąć ze sobą swój ulubiony ciepły kocyk czy poduszkę.
Hatha Joga jest uważana za najstarszą formą ćwiczeń psychofizycznych. Samo słowo „hatha” oznacza właśnie „siłę” i tym samym wymaga od swoich uczniów pewnej dyscypliny;) Hatha joga obejmuje głównie asanę (pozycję ciała) oraz pranajamę (ćwiczenia oddechowe), a więc dotyczy wszystkich odmian jogi ukierunkowanych na ćwiczenia fizyczne i oddechowe. Może być uprawiana niemal przez każdego, bo na początku nie wymaga – ani dobrej kondycji i formy, ani specjalnych umiejętności.
Flow Joga to łagodna praktyka podczas której uczymy się płynnych przejść z jednej asany w drugą, a sekwencje są budowane w taki sposób, aby były okazją do rozwoju. Flow jest odmianą jogi, która pozwala wyjść poza utarte schematy. Ciało porusza się naturalnie, swobodnie. Jest tu czas na spontaniczną ekspresję i poszukiwanie swojego ruchu. W efekcie pojawia się poczucie wolności i przyjemność bycia obecnym w ciele. Uczestnicy mogą sami wybrać odpowiedni dla siebie wariant ruchu, dlatego ta odmiana jogi jest dla wszystkich. Samo słowo „Flow” oznacza naturalny stan umysłu, który pojawia się, gdy wykonujemy jakąś czynność dla samej przyjemności wykonywania jej. W tej odmianie jogi ruch jest inicjowany przez oddech, dzięki czemu mamy poczucie „bycia na fali”.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA JOGI

Na profesjonalne zajęcia Jogi (usługa premium) nie uwzględniamy kart sportowych, takich jak: Benefit Systems, Fit Profit, PZU Sport, Medicover.

III edycja, Joga dla Ciebie – Funkcjonalne podejście do Jogi

joga

Termin warsztatów: 14 maja (sobota)

Godziny: 12:00 – 15:00
Lokalizacja: Klub Forma na lata, ul. Kobierzyńska 198A w Krakowie

Co wspólnego ma joga kojarzona z zaplątanym w dziwne pozycje, śpiewającym mantry joginem  z treningiem funkcjonalnym? Więcej niż się spodziewasz. Hatha joga jest przecież jednym z najstarszych na świecie,  kompletnym treningiem funkcjonalnym.

Warsztat składa się z 3 modułów:

1. Trening jogi jako funkcjonalny (wzmacnianie).
2. Joga dla kręgosłupa.
3. Uwalnianie napięć i relaks, praca z oddechem.

Co Ci da ten warsztat?

  • Dowiesz się, jakie działanie mają poszczególne asany, a które być może nie są dla Ciebie, albo w jaki sposób możesz je modyfikować aby służyły Twojemu zdrowiu.
  • Udoskonalisz technikę.
  • Pozbędziesz się stresu i dostaniesz dużą dawkę pozytywnej energii.
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

📞 +48 505 275 187
📩 biuro@formanalata.pl